3.5. Titanové výkonné hořáky, prodlužovací trubky a hořákové sady

Titanové hořákové sady se vyznačují zejména výrazně nižší hmotností /titanové hořáky mají o 60 % nižší hmotnost než hořáky klasické/ a důrazem na ergonomii, což vede k výrazně menší zátěži pro organismus při déletrvající práci.

Výkonné titanové hořáky - vysoce výkonné avšak současně lehké hořáky se zvláště silnými a proti větru odolnými plameny, pro práci v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách. Ideální pro vysoušení, pokládání bitumenové fólie, detailové a natavovací práce, předehřev před svářením, na rozmrazování sněhu a ledu a další činnosti náročné na teplo. Připojují se  k prodlužovacím trubicím Sievert Pro. Doporučený pracovní tlak 4 bary.

Titanové prodlužovací trubky – vyrobené z vysoce kvalitního titanu v různých délkách pro připojení k výkonným hořákům.

Titanové sady výkoných hořáků a prodl. trubek -  široká nabídka souprav výkonného titanového hořáku a titan. prodl. trubky pro snadnou montáž k rukojeti Pro 88

Titanové hořákové sady s výkonnými hořáky – kompletní soupravy fixního výkonného titanového hořáku /nelze měnit/, fixní prodl. titan. trubky k rukojeti Pro 88 /nelze měnit/ a stojánku. Hadicové spojení 3/8´´LH.


 administrace   © 2014 PATIMEX - ots  |  Tvorba webových stránek  tvorba webových stránek