O nás - Patimex

 

Firma PATIMEX-ots byla založena v Praze v lednu roku 1990 se zaměřením na přímý dovoz zařízení výhradně od výrobců v zahraničí a na jejich prodej v České republice včetně poskytování komplexních servisních služeb zákazníkům.

 

Firemní politikou není pouhý dovoz zařízení, ale také technické poradenství, záruční  i pozáruční servis všech dovážených zařízení tak, aby se na nás mohli zákazníci spolehnout nejen při nákupu, ale také kdykoli v budoucnu. Proto u nás naleznou i náhradní díly a  sortiment související s provozem dovážených zařízení.

 

Od samého počátku se firma orientuje na horkovzdušné topné agregáty a to jak mobilní tak i stacionární od renomovaných výrobců např. v Itálii a Anglii. Těchto agregátů jsme dodali na náš trh již více než 8600 ks. Součástí našeho programu jsou i kondenzační vysoušeče.

 

Dalším dodávaným sortimentem jsou léty prověřené  velmi kvalitní natavovací a pájecí hořáky a nejrůznější nářadí pro práce s plamenem od Švédské firmy SIEVERT®.

 

Rovněž laminovací technika a polyesterové fólie of firmy MORANE  patří již mnoho let k našemu sortimentu.

 

„Nováčkem" mezi dováženými výrobky jsou letištní tankovací nádrže vyráběné v Německu.

 

Od roku 1995 je hlavní provozovna firmy ve Žluticích u Karlových Varů, což přineslo zejména možnost rozšíření skladových kapacit.

 

Firma PATIMEX-ots Vás obslouží také prostřednictvím svých regionálních zástupců.

 

Těšíme se na to, že i Vy se brzy připojíte k poměrně velkému množství našich, jak doufáme, spokojených zákazníků.

 

Josef Patrman
Majitel firmy PATIMEX-ots

 


 administrace   © 2014 PATIMEX - ots  |  Tvorba webových stránek  tvorba webových stránek